JCB części

o firmie MIRTECH

Firma MIRTECH oferuje szeroką gamę oryginalnych części zamiennych i podzespołów do maszyn budowlanych JCB. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o sprzedaż części alternatywnych. Tworzymy zespół specjalistów dysponujący wiedzą techniczną, doświadczeniem i doskonałą znajomością rynku. Kluczowym atutem naszej działalności jest profesjonalizm i wysoka jakość oferowanych produktów i usług.

Firma MIRTECH dysponuje magazynem, zapewniającym stały dostęp do wszystkich części zamiennych jak również głównych podzespołów JCB. Profesjonalny program informatyczny umożliwia szybką lokalizację części i dostęp do informacji na temat aktualnych zasobów magazynowych. W przypadku niedoborów pozwala na szybkie uzupełnienie stanu magazynu. Oferowane przez nas produkty pochodzą z renomowanych światowych fabryk. Charakteryzują się wysoką jakością, odpowiednimi parametrami technicznymi i konkurencyjną ceną. Niektóre z nich wyprodukowano do sieci OEM (ang. Original Equipment Manufacturer). Części OEM nie ustępują jakości oryginalnych odpowiedników. Proponujemy części zamienne do maszyn JCB dostępne w naszym magazynie lub na zamówienie. W przypadku zasobów magazynowych zapewniamy dostawy w ciągu 24 godzin. Zamówienia terminowe realizujemy od 48 godzin. Dystrybucja oryginalnych i alternatywnych części zamiennych do maszyn JCB obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę.

Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań w zakresie zaopatrzenia w części zamienne do maszyn JCB. Wierzymy, że współpraca z nami będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i zadowolenia.